Blog > Komentarze do wpisu

Gdzie zamówić organizację urodzin dziecka

Urodziny dla dzieci w domu

Bardzo ostatnio popularne i lubiane przez dzieci są urodziny organizowane w domu z pomocą zamówionego na imprezę klauna, lub animatorki. jak wyglądają wtedy urodziny? Najlepiej jest oczywiście jeśli mamy ładną słoneczną pogodę i możemy całą imprezę przeprowadzić w ogrodzie. Doświadczona animatorka z dobrej firmy, lub zabawny klaun przeprowadzą z dziećmi szereg interesujących zabaw i konkursów. Nagrodami w konkursach mogą być np. skręcane z baloników rurek zwierzątka, kwiatki, miecze itp. Dzieci to uwielbiają. Dla starszych dzieci w wieku ok. 8 lat wzwyż można śmiało przeprowadzić balonowe warsztaty podczas których dzieci uczą się skręcać balonowe zwierzątka. 

  

Fajną i lubianą przez większość dzieci niespodzianką jest malowanie twarzy. Oczywiście musi to być ładne malowanie buziek, aby zainteresowało dzieci. Animatorka potrafiąca ładnie malować będzie oblegana przez dzieci, którym bardzo będzie zależało na tym, aby przeistoczyć się w tygryska, biedronkę, spidermana itp. Także zabawa z wielkimi bańkami mydlanymi jest zawsze wspaniałą atrakcją. Animator pokazuje dzieciom jak robić olbrzymie bańki, daje krótki instruktaż i dzieci starają się robić wielkie bańki i większości z nich to świetnie wychodzi ku ich olbrzymiej radości.  Jeśli więc organizujesz urodziny dla dzieci koniecznie zamów także bańki mydlane XXL.

  

Jeśli mam ochotę to następną niespodzianką dla dzieci może być dmuchana zjeżdżalnia, lub zamek do skakania. Są one w różnych rozmiarach i w zależności od tego ile mamy miejsca w ogrodzie możemy zamówić większą lub mniejszą zjeżdżalnię. Mniejsze nadają się oczywiście dla mniejszych dzieci, a ich wynajem jest także dużo tańszy. Jeśli chcemy zamówić bardo interesujące usługi na urodziny dla dzieci warto odwiedzić stronę: http://urodzinydladzieci-poznan.pl/ 

niedziela, 06 kwietnia 2014, arteventy

Polecane wpisy